Wijzonol Interieurlak Terpentine Basis
OverzichtWijzonol Interieur Hoogglanslak
Na het invoeren van uw gegevens kunt u het gewenste kleurnummer invoeren bij `opmerkingen`.
Wijzonol Interieur Hoogglanslak is een sterke, kras- stootvaste glanzende lakverf voor binnen. Voor hout, bestaand schilderwerk en metaal. Deze ondergronden moeten wel met de juiste primer zijn voorbewerkt.
Wijzonol Hoogglanslak Interieur bestelt u voordelig en eenvoudig in onze
webshop. Heeft u een vraag over Wijzonol Hoogglanslak Interieur of een van onze andere producten? Stel uw vraag, wij reageren zo spoedig mogelijk.
| Eigenschappen | Omschrijving |
|---|---|
| Merk | Wijzonol |
| Inhoud per Blik | 0,5 Liter & 1 Liter |
| Ondergrond | Hout & Voorbehandeld Metaal |
| Binnen / Buiten | Binnenverf |
| Glansgraad | Zijdeglans of Hoogglans |
| Dekkend of Transparant | Dekkende Verf |
| Rendement Per Blik | 12-14 m² |
| Basis | Terpentinegedragen / Alkyd |
| Verwerkingstemperatuur | Tussen 5 en 25°C |
| Stofdroog | Na 5 uur bij 20°C |
| Overschilderbaar | 16 uur bij 20°C |
| Gereedschap | Kwast & Roller |


