WIJZONOL INTERIEUR GRONDVERF ALKYD
OverzichtWijzonol Interieur Grondverf Voor Binnen
Wijzonol Interieur Grondverf op terpentinebasis is een goed dekkende grondverf geschikt voor binnen als grondlaag.
- Op nieuw hout
- Op onbehandeld hout
- Bestaand schilderwerk
- Metaal en Kunstof voorbehandel met Wijzonol Hechtprimer
Zorg voor een schone, droge en vetvrije ondergrond. Oppervlak schuren en minimaal 1 laag Wijzonol Grondverf aanbrengen. Verf vol opzetten en vlot uitstrijken of rollen. Na droging licht schuren en waar nodig plamuren.
| Eigenschappen | Omschrijving |
|---|---|
| Merk | Wijzonol |
| Inhoud per Blik | 0,5 Liter & 1 Liter |
| Ondergrond | Hout, Voorbehandeld Metaal & Kunstof |
| Binnen / Buiten | Verf voor Binnen & Buiten |
| Glansgraad | Zijdeglans / Satin |
| Dekkend of Transparant | Dekkende Verf |
| Rendement Per Blik | 12-14 m² |
| Rendement Per Liter | 12-14m² |
| Weerbestendig | Ja |
| Waterafstotend | Ja |
| Basis | Terpentinegedragen / Alkyd |
| Vochtregulerend | Nee |
| Verwerkingstemperatuur | Tussen 5 en 25°C |
| Stofdroog | Na 3 uur bij 20°C |
| Overschilderbaar | 16 uur bij 20°C |
| Gereedschap | Kwast & Roller |
| Gereedschap Reinigen | Met Terpentine |


