Wijzonol A-Qua Premium Water Basis
OverzichtWijzonol A-Qua Premium - 1 Liter
Wijzonol A-Qua Premium is een hoogwaardige, waterverdunbare glanslak op basis van urethan technologie voor binnen.
- Oplosmiddelarm
- Soepele verwerking
- Op Waterbasis
- Zeer goede vloei en optimale dekkracht
- Snelle droging
- Kras- en slijtvast
Wijzonol A-Qua Premium Glanslak bestelt u voordelig en eenvoudig in onze webshop. Heeft u een vraag over Wijzonol A-Qua Premium Glanslak of een van onze andere producten? Stel uw vraag, wij reageren zo spoedig mogelijk.
| Eigenschappen | Omschrijving |
|---|---|
| Merk | Wijzonol |
| Inhoud per Blik | 1 Liter |
| Ondergrond | Voorbehandeld Hout, Metaal, Kunstof & Steenachtig Plaatmateriaal |
| Binnen / Buiten | Binnenverf |
| Glansgraad | Glans / Zijdeglans / Hoogglans |
| Dekkend of Transparant | Dekkende Verf |
| Rendement Per Blik | 11 m² |
| Basis | Watergedragen / Acryl |
| Verwerkingstemperatuur | Tussen 7 en 25°C |
| Stofdroog | Na 1 uur bij 20°C |
| Overschilderbaar | 5 uur bij 20°C |
| Gereedschap | Kwast & Roller of Verfspuit |

