SIKKENS RUBBOL EPS PLUS SYSTEEMVERF HALFGLANS
OverzichtSikkens Rubbol EPS Plus - 1 Liter
Sikkens Rubbol EPS Plus is een vocht-regulerende halfglanzende grond- en aflak voor binnen en buiten. Zeer geschikt voor het schilderen van houtwerk, gevelbetimmeringen, schuren en andere grotere houten oppervlakken maar ook voor onderhoud aan kozijnen en deuren.
- Uitstekende vloeiing
- Bijzonder goed vullend
- Hoger rendement per vierkante meter
- Gemakkelijk verwerkbaar
- Terpentine verdunbaar
Praktisch rendement: 13-15 m2/l
| Eigenschappen | Omschrijving |
|---|---|
| Merk | Sikkens |
| Inhoud per Blik | 1 Liter |
| Ondergrond | Hout |
| Binnen / Buiten | Buitenverf |
| Glansgraad | Halfglans / Semi Gloss |
| Dekkend of Transparant | Dekkende Verf |
| Rendement Per Blik | 13-15 m² |
| Rendement Per Liter | 13-15 m² |
| Weerbestendig | Ja |
| Waterafstotend | Ja |
| Basis | Terpentinegedragen / Alkyd |
| Vochtregulerend | Ja |
| Verwerkingstemperatuur | Tussen 0 en 30°C |
| Stofdroog | Na 5 uur bij 20°C |
| Overschilderbaar | 18 uur bij 20°C |
| Gereedschap | Kwast & Roller |
| Gereedschap Reinigen | Met Terpentine |

