SIKKENS CETOL BL 21 PLUS TRANSPARANT GRENEN 077 - 1 Liter
OverzichtSikkens Cetol BL 21 Plus - 077 Grenen - 1 Liter
Watergedragen licht gesatineerd transparant houtbeschermingsproduct voor buiten en binnen.
ProductDescription: Als éénpotsysteem op niet maatvaste constructies of als primer in een transparant watergedragen systeem voor hout. Zeer geschikt op constructies met veel houttimmerwerk zoals geveltimmerwerk, balkonleuning, tuinomheining, etc.
- Zeer goede hechting op onbehandeld of kaal gemaakt hout.
- Gemakkelijk verwerkbaar.
- Volledig transparant (niet melkachtig).
- De houtstructuur wordt, afhankelijk van de houtsoort, geaccentueerd.
- Vochtregulerend.
| Eigenschappen | Omschrijving |
|---|---|
| Merk | Sikkens |
| Inhoud per Blik | 1 Liter |
| Ondergrond | Hout |
| Binnen / Buiten | Verf voor Binnen & Buiten |
| Glansgraad | Zijdeglans / Satin |
| Dekkend of Transparant | Transparante Verf |
| Rendement Per Blik | 16 m² |
| Weerbestendig | Ja |
| Waterafstotend | Ja |
| Basis | Watergedragen / Acryl |
| Vochtregulerend | Ja |
| Verwerkingstemperatuur | Minimaal 8°C |
| Stofdroog | Na ½ uur bij 20°C |
| Overschilderbaar | 6 uur bij 20°C |

